Laser Institute of America
System zarządzania ISO 9001:2015

O nas

Solaris Laser Sp. z o.o. (rok zał. 1991) jest producentem innowacyjnych przemysłowych systemów laserowych przeznaczonych do ultraszybkiego znakowania i kodowania  na powierzchniach wszelkiego rodzaju materiałów występujących w przemyśle i technice opakowań.

Projektowane i wytwarzane przez Solaris Laser Sp. z o.o. urządzenia znajdują zastosowanie w procesach produkcyjnych wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba nanoszenia trwałych, o zmiennej treści oznaczeń oraz kodów z wydajnością do kilku tysięcy znaków na sekundę.  Oznaczenia wykonywane są na powierzchniach metali, tworzyw sztucznych, szkła, kartonu i wielu innych, również w ruchu i to przy prędkości linii sięgającej wielu metrów na sekundę.

Sztandarowy produkt Solaris Laser Sp. z o.o. to linia urządzeń znakujących e-SolarMark wyposażonych w różnego typu źródła promieniowania laserowego w standardach obudowy przeznaczonych do pracy w różnych środowiskach.
Urządzenia o nazwie eMark stanowią interesującą alternatywę dla tradycyjnych technik kodowania ze względu na konkurencyjną cenę, bezobsługowość i znikome koszty eksploatacji.

Wiele tysięcy laserowych urządzeń, pracujących w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, stanowi najlepszą referencję dla Solaris Laser Sp. z o.o. Wieloletnia, skoncentrowana w jednej dziedzinie praca firmy, pozwoliła na zebranie doświadczenia, które połączone z ciągłym rozwojem produktów umożliwia skuteczną rywalizację na rynku.

Metodyka pracy nad nowymi projektami polega na kompleksowej analizie wymagań klienta oraz wszechstronnych testach aplikacyjnych, co pozwala na zaoferowanie optymalnego rozwiązania, zarówno z palety wyrobów standardowych jak też rozwiązań specjalnych.